salon fiata autotim janeczko

Odwiedź nasz autoryzowany salon samochodowy AutoTim Janeczko w Opolu. Nasi specjaliści doradzą i wskażą najlepsze rozwiązanie dla twoich potrzeb. Umów się na jazdę próbną i poczuj jak to jest być właścicielem samochodu marzeń.

 

Potrzebujesz wsparcia serwisowego? Zapraszamy do naszego autoryzowanego punktu napraw. Na jednym z 20 profesjonalnych stanowisk nasi serwisanci dokonają niezbędnych bieżących napraw, przeglądów oraz likwidacji szkód.

 

W naszym serwisie posiadamy także nowoczesną Stację Diagnostyczną. Wykonujemy badania techniczne pojazdów do 3,5 tony.

AutoTim Janeczko Sp. z o.o.

 

ul. Oleska 152
45-239 Opole

Sprzedaż

Jacek Łaskawski
Dyrektor ds. sprzedaży

 

jacek.laskawski@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 68

Mariusz Prochalski
Finansowanie, ubezpieczenia

 

mariusz@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 55

Ewelina Janeczko-Czok
Doradca klienta, ubezpieczenia

 

ewelina.janeczko@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 64

Martina Janeczko
Obsługa klienta, ubezpieczenia

 

martina.janeczko@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 40

Mariusz Momot
Doradca klienta

 

mariusz.momot@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 44

Radosław Żurak
Doradca klienta

 

f75429s@dealer.fiat.pl

 

+48 77 400 88 43

Aleksander Knap
Sprzedaż Jeep i Alfa Romeo

 

maleksander.knap@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 67

Serwis

Krzysztof Anioł
Kierownik działu części

 

krzysztof.aniol@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 75

Rafał Golomb
Kierownik lakierni/blacharni

 

rafal.golomb@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 47

Katarzyna Steczyszyn
Doradca serwisowy lakierni/blacharni

 

katarzyna.steczyszyn@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 45

Witold Wojewódzki
Serwis

 

f75429w@dealer.fiat.pl

 

+48 77 400 88 42

Rafał Weber
Serwis

 

rafal.weber@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 56

Naprawa i części do Mercedesów
Obsługa klimatyzacji

 

merc@autotim.com.pl

 

Części
+48 77 400 88 60
+48 77 400 88 41
Serwis
+48 77 400 88 57

Części

Krzysztof Anioł
Kierownik działu części

 

krzysztof.aniol@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 75

Krystian Leposiński
Dział części

 

krystian.leposinski@autotim.com.pl

 

+48 77 400 88 53

Krzysztof Jeziorski
Dział części

 

krzysztof.jeziorski@autotim.com.p

 

+48 77 400 88 75