Mopar® Connect

 

Twój samochód w XXI wieku

Mopar® Connect to innowacyjny zestaw usług online mających poprawić bezpieczeństwo pojazdów i umożliwić kontrolowanie ich na odległość. Łączy usługi online Uconnect LIVE (np. eco:Drive, Jeep Skills i TomTom LIVE) z usługami my:Car z nowymi funkcjami, my:Assistant i my:Remote Control. Klienci, którzy wybiorą Mopar® Connect, mogą korzystać z szeregu usług dodatkowych, również poprzez aplikację Uconnect LIVE, w tym takich usług, jak Pomoc drogowa, Pomoc w razie wypadku lub Pomoc w razie kradzieży.

 

Dzięki Mopar® Connect można kontrolować niektóre funkcje na odległość, na przykład zablokować lub odblokować drzwi samochodu bądź otrzymać powiadomienie, jeśli prowadząca go osoba przekroczy wyznaczony limit prędkości lub opuści wytyczony wcześniej na mapie obszar. Ponadto Mopar® Connect pozwala na wyświetlenie lokalizacji zaparkowanego samochodu i pewnych informacji na temat jego stanu, na przykład poziomu naładowania akumulatora, ciśnienia w oponach i poziomu paliwa.

 

Za sprawą usług Mopar® Connect klient może dysponować danymi samochodu w czasie rzeczywistym i otrzymywać powiadomienia o wymaganych czynnościach serwisowych, np. bliskiej konieczności naładowania akumulatora lub zaplanowanej wymianie oleju silnikowego. W razie wypadku drogowego Mopar® Connect natychmiast wysyła komunikat do Centrum obsługowego, które wysyła na miejsce zdarzenia niezbędną pomoc. Podobna procedura ma miejsce w przypadku kradzieży pojazdu: urządzenie wykrywa, że samochód porusza się bez kluczyka w wyłączniku zapłonu, uaktywnia tryb wsparcia i wysyła komunikat do Centrum obsługowego, które kontaktuje się z klientem.

 

Jednocześnie Mopar wprowadza Mopar® Connect, jako produkt akcesoryjny, który będzie można nabyć już po zakupie samochodu, aby spełnić potrzeby użytkowników już poruszających się samochodami grupy FCA po naszych drogach.

Ceny promocyjne:

 

instalacja

już od 1150 zł!


 

roczny abonament

od 238 zł


Umów się na wizytę w serwisie

77 400 88 56